Save My Soles vložky do topánok dámske

Kód: 66135-010099S
Neohodnotené
Značka: Airplus
€8,99 €7,49 bez DPH
Skladem (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
13.6.2023

Gélové vložky AirPlus Save My Soles sú ideálne pre zlepšenie pohodlia väčšiny štýlov obuvi. Ľahko sa aplikujú pre cieľové odpruženie smerom k päte a chodidlu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kto môže ťažiť z vložky Save My Soles? 
Bolesť nôh môže oslabovať a môže kedykoľvek ovplyvniť kohokoľvek. Ak zistíte, že často cítite bolesť a nepohodlie v okolí chodidla alebo päty, potom sú tieto vložky pre vás. 
Keďže poskytujú odpruženie a dlhodobé pohodlie, sú ideálne pre každého, kto trávi veľa času na nohách, či už v pokoji alebo v dôsledku zamestnania alebo aktívneho životného štýlu. Pomôžu zmierniť existujúcu bolesť a zabrániť rozvoju nových chorôb. 
  
Kľúčové vlastnosti 
Jednoduchá aplikácia - gélové vložky s adhezívnou podložkou pre jednoduchú aplikáciu 
Pohodlné - dlhotrvajúci pohodlie pre pätu a chodidlo 
Diskrétne - Čistý dizajn pre diskrétne oblečenie 
Univerzálne - dizajn dostatočne štíhly pre väčšinu topánok a ponecháva priestor pre prsty 
Zaistené na mieste - samolepiaci podklad "Peel and stick" zaisťuje vložky na mieste a možno ich premiestniť 
  
Jednoduché použitie 
Vložky Save My Soles majú priľnavú podložku. Akonáhle je spodný kryt odstránený, môže byť táto adhezívna strana umiestnená vo vnútri topánky a zaistená na mieste. Aj keď je adhezívum dostatočne odolné, aby zostalo upevnené v požadovanej polohe, taktiež umožňuje ručné odlupovanie stielky späť, aby bolo možné ju podľa potreby premiestniť. Týmto spôsobom si nemusíte robiť starosti s náhodným umiestnením do nesprávnej polohy, čo vám umožní manévrovať sa stielkou, kým nebudete spokojní s jej polohou. 
  
Dlhodobé pohodlie 
Gélové vložky Save My Soles, navrhnuté s ohľadom na vaše pohodlie, ponúkajú výnimočné odpruženie na päte a chodidlách, čo vám pomôže zostať dlhšie na nohách. Táto cielená úľava pomáha sústrediť podporu, ktorú stielky poskytujú, na dve kľúčové oblasti chodidla, kde bolesť môže najčastejšie zasiahnuť v dôsledku toho, že ste celý deň na nohách. Či už hľadáte celodenné pohodlie pri nosení pracovnej obuvi alebo znižujete bolesť spôsobenú "chodiacimi" topánkami, gélové vložky Save My Soles poskytujú úľavu pre vaše nohy, kedykoľvek a tam, kde je to najdôležitejšie. 
  
Diskrétny dizajn 
Komfort, ktorý poskytujú je bez kompromisov s estetickou príťažlivosťou vašich profesionálnych balerín alebo štýlových ihličiek. Sú vyrobené z číreho priesvitného materiálu, čo zaisťuje, že nepriťahujú pozornosť, keď si dáte dole topánky alebo keď ich nosíte v bezprstej obuvi. Dizajn Invisigel je tiež dostatočne štíhly, aby sa vošiel do väčšiny topánok a zároveň ponechal priestor pre vaše prsty, čo zaisťuje optimálne pohodlie. 
  
Informácie o veľkosti 
Gélové vložky AirPlus Save My Soles sú ponúkané v jednej veľkosti, aby vyhovovali väčšine štýlov dámskej obuvi. To znamená, že sú pripravené na okamžité použitie. 

Dodatočné parametre

Kategória: Vložky do topánok
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: