Sada farieb na prsty so 6 pohármi, nástennou maľbou, šablónou a sprievodcom

Kód: DD002016N
Neohodnotené
Značka: Alpino
€18,80 €15,67 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
13.6.2023

POPIS PRODUKTU:

sada farieb na prsty so 6 farbami
40ml farby na prsty
jasné farby, ideálne pre rozvoj jemnej psychomotoriky dieťaťa
zahŕňa nástennú maľbu na zdobenie, šablóny a pedagogického sprievodcu

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada farieb na maľovanie prstami
6x40ml farby na prsty
jasné farby, ideálny pre rozvoj jemnej psychomotoriky dieťaťa
zahŕňa plagát pre zdobenie, šablóny a pedagogického sprievodcu
tipy na použitie: alpino farba na prsty sa dá zmyť z pokožky teplou vodou a mydlom. Pranie odevov v normálnom praní, lepšie, ak je to možné, v horúcej vode, prípadne môže byť potrebných viac ako jedno praní. Nedá sa odstrániť z hodvábu alebo špeciálnych látok, ktoré nemožno prať. Môže byť ťažké farbu odstrániť z pórovitých povrchov. Po použití farbu na prsty zatvorte.
Upozornenie: Nepoužívajte v oblasti očí, pier a rán. V žiadnom prípade nekonzumujte tento produkt. V prípade zasiahnutia očí vypláchnite veľkým množstvom vody. V prípade alergie sa poraďte s lekárom. Pri používaní deťmi sa odporúča dohľad dospelých. Uchovávajte pri teplote do 40 ° C. Obsahuje malé časti. Kvôli malým častiam, ktoré by mohli spôsobiť nebezpečenstvo udusenia pri prehltnutí. Tento obal si odložte pre ďalšie použitie. Väčšinu látok možno prať vodou a mydlom.

 

Alpino je meradlom kvality v papiernictve od roku 1943. Máme širokú škálu školských pomôcok a výrobkov pre remeslá: farebné ceruzky, fixy, pastelky, modelovacie hliny, líčenie, umelecké aktivity... Objavte náš svet farieb a kreativity!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: