Dve top značky, ktoré musíte vyskúšať: tradícia dopĺňa kvalitu

Keďže je pre nás dôležitá zákaznícka spokojnosť, ktorá je určite ovplyvňovaná i množstvom informácií o daných produktoch či značke, rozhodli sme sa Vám v tomto blogovom článku predstaviť a bližšie priblížiť značku HUNTER a WABOBA.

Značka HUNTER má skutočne historické korene a dlhovekú tradíciu. Jej počiatky siahajú až do roku 1856, kedy bola v Škótsku založená americkým podnikateľom Henry Lee Norrim, a za ten čas už toho dokázala skutočne veľa. Anglická kvalita a nadčasovosť vytvorili módnu i praktickú ikonu.

3286776986_md1

Od vojenskej obuvi k módnym trendom

V minulosti boli čižmy HUNTER vyrábané najmä pre vojakov, ktorí si ich skutočne pochvaľovali vďaka ich pevnosti. Postupom času sa však značka HUNTER uberala skôr módnym smerom, a tak dnes si majú jej priaznivci skutočne z čoho vyberať.

Celý dizajn je postavený na jednoduchosti a predsa štýlovosti. Keďže gumáky sú v poslednej dobe vnímané aj ako módny trend počas daždivých dní, na výber máte skutočne zo širokej palety farieb. Okrem toho si tiež môžete zvoliť členkový variant alebo štýl po koleno, podľa vašej potreby pohodlnosti. Tiež existujú matné aj lesklé modely, s prackou či bez pracky, a pre extravagantnejších a náročnejších klientov HUNTER vytvára verzie s rôznymi potlačami a motívmi. Zavŕšením značkového dizajnu je štýlový štítok s nápisom značky na prednej strane.

Krása a využiteľnosť v jednom

A že HUNTER obuv okrem módnych výsad má aj obrovské výhody, hovorí hneď niekoľko faktov. Firma totiž svoje produkty vyrába z prírodného kaučuku a ich vode odolnosť a celková odolnosť voči negatívnym vplyvom počasia bola vyvinutá a testovaná priamo na britských ostrovoch, kde je dážď, chlad a vlhkosť pravidelnosťou.

Okrem vode odolných vlastností tiež majú protišmykovú podrážku a odolnosť voči špine.

Vďaka tomuto všetkému tak Hunter dokázal vytvoriť čo je v módnom svete nie tak často videné a veľmi žiadané. Exkluzívnu štýlovú obuv ktorá je však prioritne považovaná za pohodlnú a veľmi praktickú. Skĺbenie trendu a širokej využiteľnosti v skutočne zhoršených poveternostných podmienkach tak z neho robí mága, ktorý si svoju zákaznícku priazeň i trhovú pozíciu drží už vyše 150 rokov.

S WABOBA sa zahráte úplne inak

Ďalšou skvelou značkou je WABOBA, ktorá má síce o niečo kratšiu históriu ako HUNTER, avšak vzhľadom k jej poľu pôsobnosti môžeme povedať, že je to obdivuhodný čas. WABOBA vznikla vo Švédsku pred 15 rokmi a táto firma vyrába originálne vodné loptičky, odrážajúce sa od hladiny a mnoho iných zaujímavostí, ako napr. extra skákajúce lopty na chodníku či lietajúce taniere, vďaka ktorým si skvele spríjemníte vaše hry a posuniete zábavu na vyšší level.

Ľahké na hranie, vysoká udržateľnosť a mnoho iného

A prečo má WABOBA taký úspech? Je to hneď z viacerých dôvodov. WABOBA vodné loptičky je možné chytiť takmer bez problémov a tiež neklesajú pod hladinu. Okrem toho si tiež spoločnosť dáva naozaj záležať na kvalite, čím zabezpečí vysokú životnosť aj tak drobnej a základnej veci, ako je hračka na leto. Produkty sú totiž vyrobené z odolných a kvalitných materiálov, a ako bonus je fakt, že sú ľahko skladovateľné, preto je s nim radosť i cestovať.

e42a9eb4acaf8e4f5187d603a904b2f1

Myslia zeleno

Okrem produktovej stránky sa však WABOBA zameriava i na spoločenskú zodpovednosť a budovanie si mena i v ekologických záležitostiach. Aj preto je ich výroba postavená na troch základných pilieroch a to netoxickosť, udržateľnosť a recyklácia.

Všetky WABOBA produkty sú vyrobené z materiálov, ktoré sú nezávadné pre našu zem, pre ľudstvo, bez použitie lacných škodlivých materiálov. Keďže výroba je nadstavená na vysokej úrovni kvality, produkty sú vyrábané tak, aby Vám vydržali čo najdlhšie a teda redukujú tvorbu odpadu. Ak sa však už predsa len na vašich loptičkách či iných WABOBA produktoch podpísal zub času, nezúfajte, pretože majú aj vysokú úroveň recyklovateľnosti.

Absolútnym potvrdením environmentálnej angažovanosti spoločnosti je ich WABOBA Rewild, prvá línia na svete udržateľných plážových a športových potrieb vyrobených z rastlín.

Aktuálne má WABOBA strategicky rozmiestnené pobočky takmer po celom svete – vo Švédsku, v Spojených Štátoch, Mexiku, Číne i v Portugalsku ale samozrejme ich produkty je možné zohnať aj online, napr. na v našom e-shope.

Obe značky, HUNTER i WABOBA sú nositeľmi označení ako kvalita, pohodlie a spokojnosť zákazníkov a môžeme konštatovať, že im právom patrí zákaznícka priazeň a podpora už podobu toľkých rokov.